Të tjera

Faqja qe kerkuat nuk ekziston

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Showbiz

tom

Tom Cruise në garë për pavdekësinë. Roli i ardhshëm në “Highlander”

Në të vërtetë, askush nuk mund të jetë i pavdekshëm, por Tom Cruise mund ta realizojë këtë… në një film! Ai mund të luajë një rol të tillë, në variantin më të fundit në “Highlander”. Filmi, njëkohësisht edhe serial i vjetër televiziv, tregon jetën e disa njerëzve të pavdekshëm që vrasin njëri-tjetrin me prerje koke,

Lifestyle

3

Mirëmëngjes, pjatë e dashur! Shijojeni edhe soditeni mëngjesin

Ka shumë mënyra për t’i bindur vogëlushët, që të hanë mëngjes para se të dalin për në shkollë, por jo gjithmonë ia arrijmë qëllimit… Një nënë shumë krijuese dhe e palodhur, e ka gjetur një mënyrë krejt origjinale dhe shumë artistike njëkohësisht, për të ushqyer katër fëmijët e saj. Anne Widya nga Hong-Kongu, i jep

Top