Aksident në Milot-Laç, flitet për një të vdekur një të plagosur

Një person humbi jetën ndërsa një grua është plagosur dhe ndodhet në gjëndje të rëndë pas një aksidenti të rëndë rrugor të ndodhur në aksin e vjetër rrugor, Milot- Laç.

Nuk ka shumë detaje lidhur me këtë aksidenti që ka ndodhur pranë fshatit Malbardhë ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com