Alketa Vejsiu ka pasur fatin të takojë këtë këngëtare

Këngëtarja e famshme në mbarë botën ndodhet në turin e saj “Dangerous Woman” që prej shkurtit 2017 deri në fund të shtatorit. Turit të saj i është bashkuar dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, e cila ka pasur fatin të takojë këngëtaren nga afër.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja në profilin e saj në Instagram ku ka postuar një foto me Ariana Granden dhe një video ku na tregon se ka qenë pjesë e koncertit të saj.

Me Ariana Grande, fenomenin e jashtëzakonshëm. Unë e kam takuar atë gjatë turit ‘Dangerous Women’ dhe është një eksperiencë shumë e mirë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur fotos së saj.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com