Arbitri Kasai hëngri darkë në restorantin e Realit

Pas ndeshjes mes Realit të Madridit dhe Bajernit të Mynihut, gjyqtari Viktor Kasai darkoi në restorantin “Mesón Txistu” , i cili mendohet se është restoranti i klubit madrilen.

Ky është një  nga resotrantet më të pëlyera të futbollisteëve të Realit.  kaq ka mjaftuar për të rindezur edhe njëherë polemikat që lindën gjatë dhe pas ndeshjes së të martës, ku “bilbili” u bë protagonist me disa vendime në favor të vendasve.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com