Bebe Rexha pjesë e ‘The Voice’ në Amerikë

Këngëtarja e me famë botërore Bebe Rexha vazhdon që të ngjisë me shpejtësi shkallët e karrierës së saj. Pas realizimit të këngës “Meant to Be’ që po thyen rekorde, ylli i popit është bërë pjesë e ‘The Voice’.

Këngëtarja së bashku me dy bashkëpunëtorët e saj Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors kanë performuar këngën e tyre ‘Home’ në televizonin NBC mbrëmjen e së mërkurës.

Treshja e famshme ndezi skenën me super hitin.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com