Artikujt e Emisione

Enkelejd Alibeaj, akuzat e PD ndaj qeverisë

I ftuar: Enkelejd Alibeaj, sekretar për Rendin dhe Sigurinë në Partinë Demokratike Në një panel me: 1.Apollon Baçe, akademik 2. Leonard Karaj, gazetar, jurist 3. Denis Minga, gazetar i Report TV

Integrimi i shqiptarëve në Evropë

  Të ftuar:   Ahmet Gjana, deputet në parlamentin e Brukselit Qëndresa Gërlica, kandidate për kuvendin komunal të Brukselit në zgjedhjet që do mbahen më 14 tetor Fatos Mahmutaj, gazetar Doriana Metollari, opinioniste

Kokat e prera të drejtësisë

  Të ftuar: Sokol Hazizaj, avokat ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla Apollon Baçe, akademik Kujtim Cakrani, avokat Idajet Beqiri , avokat Leonard Karaj, gazetar, jurist Artan Manushaqe, jurist  

Kthimi i frikshëm i krimit në verë

  Të ftuar: Idajet Beqiri, avokat Driçim Çaka, gazetar i kronikës së zezë në Report Tv Anxhela Peza, psikologe Ismail Elezi, ish-drejtues i Policisë së Shtetit

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com