Artikujt e Showbiz

Trashëgimtarja e Swarovski shijon muajin e mjaltit me bashkëshortin

Trashëgimtarja e Swarovski shijon muajin e mjaltit me bashkëshortin

Trashëgimtarja e Swarovski ka pak ditë që u martua me të dashurin e saj Werner Mürz në Itali. Ndërsa tani Victoria po shijon muajin e mjaltit në Sardenjë. 23-vjeçarja është fotografuar duke shkëmbyer puthje romatike me Werner. E veshur me bikini këngëtarja austriake shfaqte format e saj trupore mahnitëse.   

Ylli i Hollywood Russell Crowe në krahët e aktores 22-vjeçare

Russell Crowe mendohet se është hedhur në krahët e 22 vjeçares Sophia Forrest. Revista “Woman’s Day” raporton se dy aktorët kanë pothuajse tre muaj që janë bashkë dhe lidhje e tyre është serioze. Një burim tregon se 53-vjeçari  është i çmendur pas të dashurës së tij. Gjithashtu mendohet se ylli i Hollywood e ka takuar

Modeli i famshëm gjendet duke fjetur në një stol në park

Modeli i famshëm Jeremy McConnell është gjetur duke fjetur gjumë në një stol në  park. Ylli është fotografuar në orët e mëngjesit në Londër. Një natë më parë ai kishte qenë në parti ku edhe ishte dehur, më pas ka përfunduar në park. Përfaqësuesi i tij Ed Hopkins nuk ka pranuar që të komentojë ngjarjen

Ylli i Barcelonës Neymar i jep fund lidhjes me të dashurën

Ylli i Barcelonës Neymar  i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me të dashurën e tij Bruna Marquezine. Futbollisti kishte ndezuar përsëri romancën me aktoren braziliane vetëm një vit më parë, pasi u ndanë në vitin 2014. Lajmi është bërë i ditur nga vetë 25-vjeçari i cili ka deklaruar se rrugët e tyre janë ndarë por

Vdes blogerja e fitness, i shpërthen bombula e kremit të ëmbëlsirave

Blogerja e njohur e fitness-it, Rebecca Burger ka vdekur pasi një bombul e kremit të ëmbëlsirave i ka shpërthyer dhe e goditi në kraharorin e saj. Goditja që francezja ka marrë i ka shkaktuar atak të menjëhershëm në zemër. Blogerja u dërgua menjëherë në spital por nuk arriti dot të mbijetonte. Lajmi për vdekjen e saj është

Ja si dukeshin Aurela Gaçe dhe Eli Fara para 11 vitesh

Këngëtarja Aurela Gaçe i pëlqen që të ndajë çaste nga jeta e saj me fansat. Këtë herë nëna e dy vajzave ka postuar në Instagram një foto nga arkivat kur ajo dhe mikja e saj më e mirë Eli Fara ishin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës 11 vite më parë. “Eeeee çfarë fotoje në

Trashëgimtarja e Swarovski martohet, fustani nusërisë i kushton 700.000 pound

Victoria Swarovski është martuar në një dasëm përrallore me investitorin e pronës Werner Mürz në katedralen e San Giusto në Trieste të Italisë gjatë fundjavës. Trashëgimtarja e e perandorisë së Swarovski mbante veshur një fustan të bërë me porosi nga dizenjuesi Michael Cinco i dekoruar me 500,000 kristale Swarovski dhe peshonte 46 kg. Më vonë

Antonio Conte shijon pushimet me familjen në Itali

Antonio Conte ka vendosur të shijojë disa ditë pushime me familjen e tij në Itali përpara se të kthehet në Chelsea për sezonin e ri. Trajneri i Çelsit së bashku me bashkëshorten Elisabetta Muscarello dhe vajzën e tij  Vittoria po relaksoheshin në plazh në Spotorno. 47-vjeçari dukej në formë të shkëlqyer dhe është fotografuar duke

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com