Artikujt e Showbiz

Kim Kardashian-Drake: Mos e kërcëno kurrë burrin apo familjen time!

Kim Kardashian-Drake: Mos e kërcëno kurrë burrin apo familjen time!

Kim Kardashian ka paralajmëruar reperin Drake që të mos i kërcënojë bashkëshortin Kanye. Ishte vetë Kanye që hapi historitë e vjetra mëngjesin e sotëm pasi ekipi i reperit kanadez i kërkoi përdorimin e një kënge me të cilin kanë bashkëpunuar më parë. Ngjarja mori një rrjedhë tjetër kur Kanye deklaroi se ai kishte marrë një

I gjetën drogë në valixhe, arrestohet reperi i famshëm

Fluturimi i reperit Lil Pump në Los Anxheles u ndërpre sepse agjentët e TSA gjetën drogë në valixhet e tij. Pump u nis për në Miami të enjten pasdite, por burimet pranë TMZ thonë se ai dhe ekuipazhi i tij kishin hipur të gjithë në avion, por një stjuardesë u tha se kishte një problem.

Doni “bakllava”? Jua sjell Gjiko me Butrint Imerin

“Bakllava” titullohet bashkëpunimi i parë i Gjikos me Butrint Imeri. Këtë projekt ia kanë dedikuar femrave që janë aq të ëmbla dhe “të shijshme” sa ëmbëlsira tradicionale shqiptare. Ky është dueti i tyre i parë, në të cilin artistët janë përshtatur shumë mirë. Klipi muzikor është i mbushur me femra të bukura në një klub

Vdes aktorja e famshme në moshën 74-vjeçare

Aktorja Sondra Locke, e cila ka është e njohur për pjesëmarrjen e saj në gjashtë filma me Clint Eastwood, ka vdekur në moshën 74 vjeçare. Ajo fitoi një nominim për Oskar për filmin e saj të parë, “The Heart is a Lonely Hunter”, në vitin 1968. Locke pari edhe një histori dashurie me Eastëood, kur

Do të të thyej zemrën! Kë po paralajmëron Bebe Rexha?

Ajo ka shumë kohë që nuk përflitet për një histori të re dashurie, por shkrimi i fundit në rrjete sociale është komentuar gjatë. “Do të të thyej zemrën. Të paralajmërova“, shkruajti këngëtarja në Instagram pa dhënë shpjegime të tjera. Nuk dihet se kujt dëshiron t’ia përcjellë këtë mesazh paksa “të hidhur”. Madje para disa kohësh,

Ngacmimet seksuale në punë, Eliza Dushku dëmshpërblehet me 9.5 mln dollarë

Aktorja shqiptare, Eliza Dushku e cila jeton dhe zhvillon karrierën e saj në Amerikë ka fituar 9.5 milionë dollarë prej disa akuzave seksuale. Në mars të 2017, ajo pranoi të punonte për dramën “Buffy the Vampire Slayer”, ku do bënte një rol kryesor në tre episode. Një shkrim nga “The New York Times” ka zbuluar

Miley Cyrus bën “gabimin e jetës”, nuk arrin të njohë këngën e saj

Një ndër lojërat më të vështira është të zbulosh titullin e një kënge vetëm duke dëgjuar një instrument. Por a është aq e vështirë kur bëhet fjalë për këngën tënde? Miley Curys ka vërtetuar që “Po”. Ajo ishte e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon ku u bë pjesë e lojës dhe pati vështirësi për

Donald Trump fut Stormy Daniels në borxhe të mëdha! Ja si do i zgjidhë

Stormy Daniels, striptistja më e famshme në botë ka gjetur një vend tjetër për të nxjerrë të ardhurat që do e ndihmojnë për të paguar borxhin ligjor. Stafi i klubit të natës “The honchos at Scores Gentlemen’s” thotë se janë në kontakt me striptisten, e cilat pritet të japë performanca që do paguhen shumë. Stormy

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com