Artikujt e Showbiz

Të gjithë menduan se Mimoza Shkodra u martua me Adrian Gaxhën! Ja e vërteta e “dasmës”

Të gjithë menduan se Mimoza Shkodra u martua me Adrian Gaxhën! Ja e vërteta e “dasmës”

Mbrëmjen e kaluar, qarkulluan në rrjete sociale disa fotografi të Mimoza Shkodrës të veshur me fustan nusërie. Të gjithë menduan se pas ndarjes nga Seldi, ajo kishte nisur një histori me këngëtarin Adrian Gaxha dhe kishin vendosur të bënin menjëherë martesë. Por e vërteta ishte tërësisht ndryshe pasi po xhirohej nata speciale e Vitit të

Jennifer Aniston rikthen ‘Friends’?

Mundësia për një ribashkim të aktorëve të ‘Friends’ është hedhur nga Jennifer Aniston. E ftuar në The Late Late Show, aktorja pranoi se ajo, Courteney Cox dhe Lisa Kudrow dëshironin të rikthenin serialin më popullor, por David Schwimmer, Matt LeBlanc dhe Matthew Perry nuk janë shumë dakort me këtë ide. “Friends” përshkruan jetën e 6

Ellen DeGeneres po mendon ti japë fund emisionit më të shikuar

Ellen DeGeneres po mendon ti japë fund emisionit të saj, ndër më të shikuarit në Amerikë. Moderatorja në një intervistë për New York Times foli për të ardhmen e “Ellen”. Ajo tha se kishte rinovuar kontratën vetëm kohët e fundit por po mendon nëse duhet të tërhiqet apo jo. Ellen shtoi se mori këshilla kontradiktore

Meghan Markle thyen rregullat mbretërore British Fashion Awards

Meghan Markle surprizoi me daljen e saj në British Fashion Awards. Dukesha u shfaq në eventin e madh të modës e veshur me një fustan të zi që i zbulonte njërin krah. Por ajo çfarë ra në sy ishte ngjyra e saj e thonjve që bëri titujt e mediave. Meghan kishte lyer thonjtë me ngjyrë

U rikthye me ish të dashurin? Ariana Grande thyen heshtjen

Ariana Grande ka bërë të qartë se po fokusohet tek vetja e saj. Por fansat besojnë se këngëtarja është në një marrëdhënie. Ata spekuluan se 25-vjeçarja është kthyer me ish të dashurin e saj Ricky Alvarez. Gjithçka nisi kur Ricky postoi një foto dhe Ariana komentoi aty. Por këngëtarja theu heshtjen duke u shprehur se

Studentët protestojnë me tekstet e Unikatil, reperi i përkrah

Prej 1 jave studentët protestojnë para Ministrisë së Arsimit. Me pankarta në duar ata i kanë dërguar qeverisë mesazhe ironizuese duke kërkuar të drejtat e tyre. Në disa pankarta, studentët shkruajtën pjesë të teksteve të këngëve të Unikatil, duke i modifikuar për të shprehur kërkesat e tyre. Dhe reperi vendosi që t’i ndajë me ndjekësit

‘Meghan Markle’ emri më i kërkuar në Google

“Meghan Markle” është emri më i kërkuar në Google për të dytin vit rradhazi në Mbretërinë e Bashkuar. “Dasma mbretërore” dhe “foshnja mbretërore” ishin dy ngjarjet kryesore më të kërkuara. Dukesha e Sussex njoftoi shtatzëninë e saj në tetor, ndërsa ishte në turne me Princin Harry-n në Australi. Sigurisht, gjatë këtij viti ishin dy dasma

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com