Demonstrim force, kush fiton dhe kush humbet?

Të ftuar: Të ftuar: 1. Bujar Kapexhiu, regjisor, profesor

2. Dritan Hila, analist, drejtues i emisionit “Arena” në “Ora News”

3. Teuta Vodo, drejtore e Fondacionit “Qemal Stafa” pranë PS

4. Romeo Hanxhari, pedagog në Universitetin e Tiranës

5. Brunilda Laboviti, psikologe, pedagoge në Universitetin e Tiranës

6. Xhensila Kodra, gazetare e kronikës së zezë në “Report Tv”

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com