E burgosur, Era Istrefi publikon këngën e re

Era Istrefi sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit.

‘Prisioner’ titullohet kënga në anglisht e këngëtares shqiptare.

Kënga është publikuar pa videoklip në Spotify, Apple Music dhe iTunes Store.

Kënga është edhe në YouTube por nuk është në kanalizin zyrtar të Erës.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com