Emily nuk di të ndalet, ‘çmend’ fansat në Instagram

Ajo është një nga modelet e aktoret më të famshme dhe njihet për zhveshjen e saj.

Emily Ratajkowski gjithmonë çmend fansat me foto provokuese në Instagram.

Dhe këtë herë në kontribues ka qenë dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear McClard.

McClard ka pozuar duke i lyer të pasmet 26 vjeçares topless, me të cilën u martua vetëm 1muaj më parë në mënyrë të papritur.

Emily duket mjaft seksi e veshur me të brendshme ngjyrë jeshile ndërsa mbuloi me duar gjoksin për të ruajtur modestinë.

Në një foto tjetër të realizuar nga 30 vjeçari, modelja ka pozuar tërësisht e zhveshur.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com