Fustani ‘tradhton’ Kim Kardashian në tapetin e kuq

Kim Kardashian gjithmonë guxon me veshje të rrezikshme.

Dhe mbrëmja e së martës nuk ishte përjashtim për yllin e televizioneve në tapetin e kuq të The Cher Show.

Kim u shfaq përkrah Kanye West me një fustan ngjyrë argjendi por u ‘tradhtua’ nga veshja e saj.

Ajo u fotografua teksa rregullonte dekoltenë, por e çara e fustanit në pjesën e shpinës i ekspozoi gjoksin.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com