Gaz lotësjellës dhe akt akuza nga Spaci

 

 

Te ftuar në studio:

Irena Progni analiste dhe politologe
Arbiola Halimi pedagoge
Uran Kostreci, i burgosuri ndërgjegjës
Bedri Blloshmi, i burgosuri i Spacit

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com