Inter shfaq interes për Giovinco, ja përgjigjja e menaxherit

Sebastian Giovinco ka përfunduar në listën e dëshirave të Interit, me zikaltërit që shikojnë tek ish futbollisti i Juventus, lojtarin e duhur për të rivalizuar për Scudetto.

Megjithatë, menaxheri i “milingonës atomike” Andrea D’Amico, në një intervistë për mediat italiane tha se nuk ka gjasa që një lëvizje e tillë të ndodh.

“Unë do të shoh se do të shkojë keq për të në Inter, por vetëm sepse ai është shumë mirë ku ai është tani. Ai ka bërë një zgjedhje sportive dhe një zgjedhje të jetës, dhe ai është i lumtur”.-tha ai

Sezonin e kaluar, Giovinco me 17 golat e tij ndihmoi Toronto-n që të fitoi tripletën, kampionat, Kupë dhe Supërkupën e Amerikës

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com