Kampjonia e tenisit do të bëhet nënë

Serena Williams është shtatëzanë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 javë”, por më vonë ajo e ka fshirë foton.

Nëse është e vërtetë Williams ka qenë rreth shtatë muajshe shtatëzanë kur ajo fitoi në Melbourne titullin e 23-të të Grand Slam para 12 javësh, sipas BBC.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com