Nesër darka e Ramës në Elbasan

Ethet e zgjedhjeve të qershorit sa vijnë e bëhen më të mëdha, ndërkohë që përgatitjet kanë nisur prej kohësh.

Mbrëmjen e së mërkurës, 13 mars, kryeministri Edi Rama do të mbledhë në një darkë pune ministrat, kryesinë e Partisë Socialiste dhe deputetët.

Darka do të mbahet nesër në orën 18:30 në Elbasan.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com