Pinku ngjyra më e preferuar e femrave

Pink është  një nga ngjyrat më të preferuara të femrave.

Dhe tani është e përhapur dhe nga vipat që duan të duken si barbi.

Disa prej këtyre janë dhe motrat Kardashian të cilat janë të dashuruara me ngjyrën rozë.

Mikja e tyre Bella Hadid është një tjetër fanse e saj të cilën e përdor shpesh në veshjet e saj sensuale.

 

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com