Rusi 2018, Dita e 29

 

Të ftuar në studio:

1. Igli Allmuça, trajnier i Dinamos

2. Julian Hoxha, kryeredaktor i “TeleSport”

3. Klodeta Dibra, ish-basketbolliste e Tiranës dhe e kombëtares

4. Sonila Musaj, gazetare e “Channel One”

5. Lulzim Brahja, biznesmen, ish-futbollist

6. Artan Manushaqe, jurist

Lidhje live me Moskën me korrespodentin e emisionit, Ivi Shkreli.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com