Ultimatumi po skandon: Portalet të heqin reklamat basteve ose mbyllen

Kryeministri Edi Rama ka postuar një status në Twitter ku i paralajmëron mediat se duhet të heqin të gjithë reklamat e basteve dhe kazinove elektronike  përndryshe ata do të mbyllen.

Madje Rama e mbyll postimin e tij në Twitter duke u shprehur: Mos kemi llafe për lirinë e shtypit pastaj.

*

*

Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com